O FIRMIE

Jesteśmy firmą działającą na rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami. Nasze działania nastawione są przede wszystkim na budowie zaufania i bezpieczeństwa klientów. Powiększająca się liczba zainteresowanych wskazuje na zadowolenie ze skuteczności naszych działań.

Każdą sprawę traktujemy z najwyższym zaangażowaniem. Priorytetem jest szybkość i skuteczność w odzyskiwaniu wierzytelności naszych klientów poprzez BEZPOŚREDNI kontakt z dłużnikiem.

Równie skutecznie odzyskujemy  wierzytelności umorzone przez komorników czy też inne instytucje tudzież należności przeterminowane.

W trosce o klienta sprawdzamy czy ewentualny wcześniejszy zbyt majątku na osoby trzecie nie odbył się na szkodę wierzyciela.

Współpracujemy z najlepszymi kancelariami adwokackimi, jak również agencjami detektywistycznymi na terenie całej Europy, co umożliwia nam podjęcie kroków prawnych w dowolnym kraju.

Działamy niezależnie od pracy Kancelarii Komorniczych aby jak najszybciej odzyskać wierzytelność. Jednocześnie, na życzenie Klienta, informujemy komornika o ustaleniu majątku dłużnika.

O każdych działaniach windykacyjnych i podejmowanych krokach informujemy naszego Klienta, aby zawsze wiedział na jakim etapie postępowania jesteśmy.
Rozliczenie zawsze następuje w dniu odzyskania wierzytelności.

Wszystkie nasze działania są zgodne z prawem.
Nasza firma oferuje szeroki wachlarz działań windykacyjnych i egzekucyjnych zadłużenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z nami.
„Sprawy cywilne, których charakter na to zezwala, mogą być uregulowane drogą ugody.” - z art. 184 KPC